Menu strony

1% Podatku dla
OSP Turaszówka

POMAGAJĄC STRAŻAKOM OCHOTNIKOM - POMAGASZ SOBIE

czytaj więcej

POŻAR BUDYNKU MIESZKALNEGO NA UL. KRAKOWSKIEJ 18.01.2015

 

Dnia 18 stycznia 2015 roku około godziny 10:25 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru budynku mieszkalnego na ul. Krakowskiej.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że nie płonie dom, a panuje duże zadymienie powstałe w wyniku przepalenia rury odprowadzającej spaliny z piecyka tzw. „kozy”.

Mimo pozornie niedużego zagrożenia poszkodowane zostały 3 osoby. U jednej z kobiet doszło do nagłego zatrzymania krążenia, druga z osób poszkodowanych wymagała użycia sprzętu do tlenoterapii.

Pomocy wymagała również wzywająca, która uskarżała się na pogorszający się stan zdrowia. Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili strażacy z PSP.

Następnie na miejsce dojechały trzy zespoły pogotowia ratunkowego, które przejęły poszkodowanych i udzieliły im niezbędnej pomocy medycznej.

 Na miejsce został zadysponowany również patrol policji. Ruch na ulicy krakowskiej w czasie działań był utrudniony i odbywał się jednym pasem ruchu. W działaniach brało udział:

3 zastępy KM PSP Krosno
OSP Turaszówka
OSP Białobrzegi
3 zespoły ratownictwa medycznego
Patrol Policji

więcej zdjęć do zobaczenia na stronie http://krosno112.pl/index.php/aktualnosci/pozary/item/551-krosno-rozszczelnienie-piecyka-dwie-osoby-reanimowano

 

 

 
Copyright by www.ospturaszowka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.